Výhody

německých cestovních kanceláří

Obrovská nabídka zájezdů

Můžete si balíček sestavit na míru s flexibilním odletem i příletem

Bonusy od dovolena.cz

u vybraných zájezdů parkování na zahraničních letištích zdarma/se slevou, popř. doprava na zahr. letiště autobusy RegioJet ZDARMA

Atraktivní ceny zájezdů

německé CK konkurují na větším trhu, ceny jsou tak za stejné hotely mnohdy nižší

Administrativní pomoc

při řešení reklamací v českém jazyce

Aktuálnost cen a volných kapacit online

německé CK narozdíl od českých provádí update cen a kapacit každou sekundu

Větší kapacity nasmlouvaných zájezdů

široká nabídka zájezdů i na last minute

Non stop help linka v českém jazyce

bojíte se, že se nedorozumíte? Kdykoliv můžete zavolat na helplinku STUDENT AGENCY

Vysoká kvalita služeb

Německé CK bývají zárukou kvalitních hotelů. Nabízejí však i low cost za nejnižší ceny

Široká nabídka odletových letišť

včetně Prahy, Brna, Ostravy

Stabilní velké cestovní kanceláře

TUI je na trhu již 40 let

MĚJTE EXOTICKOU DOVOLENOU

Blízká exotika za hubičku

Podmanivý Egypt

Egypt patří aktuálně mezi top destinace letošního roku. Doporučujeme navštívit letovisko Marsa Alam, které se pyšní krásným podmořským světem. V Rudém moři rostou duhové korály, v jejichž blízkosti se prohánějí tisíce rybek, mořské želvy a spatřit můžete na vlastní oči i kapustňáky.

Více informací
od 6 207 Chci dovolenou

Jedinečné Emiráty

Spojené arabské emiráty jsou skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí vydat na dovolenou do exotiky, ale nechtějí cestovat příliš daleko. Let do Dubaje bez potíží zvládnou i děti a za pár hodin si můžete užívat nekonečnou relaxaci, koupání, ale i třeba nakupování. Dubaj je zároveň moderním a kosmopolitním městem, kde zábava nikdy nekončí. Pokud naopak toužíte po klidu, tak se vydejte do Ras Al Khaimah.

Více informací
od 12 708 Chci dovolenou

Pohodové Kanárské ostrovy

Několik podmanivých ostrůvků na Kanárských ostrovech potěší každého cestovatele. Pokud vám nestačí celý den relaxovat na pláží, ale chcete dovolenou trávit aktivně, doporučujeme ostrov Fuerteventura. Na „ostrově věčného jara" Tenerife vás nadchne krásná příroda. Nádherný je i ostrov Gran Canaria - najdete tu skalnaté útvary, úrodnou půdu i borovicové lesy nedaleko písečných dun.

Více informací
od 9 096 Chci dovolenou

Kouzlo exotických dálek

Thajsko mnoha tváří

Thajské království, které známe jako Thajsko, je čarovnou zemí, jež vábí turisty na spoustu rozmanitých zážitků. Vydejte se do Bangkoku - pulzujícího velkoměsta, ráje nočního života a bohaté gastronomie. Zajímá vás historie? Pak si nenechte ujít návštěvu některého z mnoha klášterů - určitě navštivte Chrám smaragdového Buddhy. V Bangkoku najdete i další unikáty, například plovoucí market v Damoen Saduak.

Více informací
od 15 990 Chci dovolenou

Luxusní Maledivy

Souostroví v Indickém oceánu je proslavené plážemi s bělostným a velmi jemným pískem, průzračně čistou vodou a nádhernými korálovými ostrovy, kde můžete dlouhé hodiny pozorovat podmořský život. Pokud chcete svého partnera vzít na tu nejromantičtější dovolenou na světě, Maledivy jsou pravé místo.

Více informací
od 31 990 Chci dovolenou

Ráj na zemi Bali

Nedotčená příroda, ale i luxusní resorty. Bali bývá mnohými cestovali označováno jako nejkrásnější místo na zemi. Bali pro vás bude určitě nezapomenutelnou exotickou dovolenou.

Více informací
od 20 990 Chci dovolenou

Kypr

Dovolená na Kypru je letos v kurzu a není divu – ostrov s písčitými i oblázkovými plážemi a teplým mořem si totiž zamiluje každý.

Více informací
od 9 390 Chci dovolenou

Malta

Malta bývá označována jako jedno z nejkrásnějších míst Středomoří - a právem. Navštivte krásné pláže, města Rabat a Mdina plná historie, nebo filmové městečko Pepka námořníka.

Více informací
od 9 410 Chci dovolenou

Portugalsko

Ochutnejte pravé portské v Portugalsku, které nadchne zejména ty, které nelákají okoukané evropské pláže. Letos doporučuje letovisko Algarve s nádhernými soutěskami.

Více informací
od 10 290 Chci dovolenou

Bali

Navštivte jedno z posledních nedotčených míst v Asii - Bali. Dýchne na vás jedinečná atmosféra dávných kultur.

Více informací
od 29 670 Chci dovolenou

Mauricius

Asi 900 Km od Madagasakru se nachází ráj na zemi - Mauricius. Na ostrově, který obklopuje indický oceán vás okouzlí nádherná příroda.

Více informací
od 26 290 Chci dovolenou

Dominikána

Šnorchlování v pestrém podmořském světe, relax na sněhobílých plážích, výhled na nádherné palmy. To a mnohem víc vám nabídne Dominikánská republika.

Více informací
od 25 100 Chci dovolenou