Cestovní pojištění Allianz od STUDENT AGENCY

Před odjezdem na svou dovolenou nezapomeňte na cestovní pojištění.

Doporučujeme vám sjednat si k zakoupenému zájezdu cestovní pojištění, které vám pomáhá krýt případná pojistná rizika spojená s cestováním. Některé cestovní kanceláře mají cestovní pojištění zahrnuto do ceny zájezdu, ne však všechny. STUDENT AGENCY a portál dovolena.cz pro vás připravil výhodné balíčky pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Allianz.

Sjednat si pojištění Allianz online

V rámci komplexních služeb zajišťujeme také cestovní pojištění do zahraničí. Pro naše klienty nabízíme pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Allianz, které zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkové asistenční služby.


NOVINKA!
Od 28. 6. 2021 rozšiřujeme pojištění léčebných výloh v zahraničí v souvislosti s COVID-19 na všechny země, kromě těch, do kterých je zakázáno cestovat (na semaforu MZ ČR jsou označeny černou barvou). Zároveň dojde k rozšíření také na náklady spojené s osobní karanténou pojištěného v zahraničí, a to s limitem plnění 15 000 Kč na cestu.

Nové podmínky pojištění se vztahují také na ty, kdo:

• si pojištění zakoupili ještě před 28. 6. 2021, ale jejich cesta bude až po 28. 6. 2021

• si pojištění zakoupili ještě před 28. 6. 2021, jejich cesta začala již před 28. 6. 2021, ale v zahraničí s našim pojištěním ještě po 28. 6. stále budou cestovat. Nové podmínky platí v případě, že cestovatel onemocní nebo se dostane do karantény od pondělí 28. 6. 2021

Veřejný příslib garance cestovního pojištění v souvislosti s onemocněním COVID-19 si můžete stáhnout zde.

 

Vztahuje se pojištění Allianz na COVID-19?

Pojištění, které vám ve spolupráci s pojišťovnou Allianz nabízíme, se vztahuje také na COVID-19, podmínkou je, že:

Nedodržení podmínek viz výše nemá vliv na platnost pojištění (jiné onemocnění než COVID-19, úraz, zavazadla apod.)

 

Co kryje pojištění Allianz?

V případě, že vycestujete do zahraničí v souladu s doporučením MZV ČR a ocitnete se v karanténě z důvodu COVID-19 a nemůžete se vrátit v plánovaném termínu do ČR, pojištění vám automaticky zdarma prodloužíme až do chvíle, kdy se budete moci opět vrátit do ČR. Cestovní pojištění se nevztahuje na náklady na ubytování, stravování, náhradní letenky, ušlý zisk a podobné náklady vzniklé v době karantény.

 

Pojištění léčebných výloh v zahraniční

Co by vaše pojištění mělo zahrnovat:

 

Pojištění stornovacích poplatků

Doporučujeme též využít možnosti sjednání pojištění stornovacích poplatků, a to při uzavření cestovní smlouvy:

Cenu pojištění k vašemu zájezdu vám rád poskytne váš prodejce, nezapomeňte se informovat.

Zeptejte se nás na ceny pojištění, rádi vám zpracujeme přesnou kalkulaci dle vašich požadavků. Nabízíme připojištění zavazadel a také připojištění rizikových sportů (přístrojové potápění, akrobatické lyžování, bojová umění a sporty, rafting, vysokohorská turistika od 3000 m n.m. do 5000 m n.m.), běžné sporty provozované na dovolené jsou již zahrnuty (badminton, šachy, společenský tanec, aerobic, házená a mnoho dalších).

Pojištění Allianz nabízíme v těchto limitech:

 

Co pro vás máme na dovolena.cz navíc?

Zdarma automatické prodloužení konce pojištění, pokud se nebudete moci vrátit do ČR v původně naplánovaném termínu z důvodu občanských nepokojů, stávky nebo přírodní katastrofy.

Kompletní platné pojistné podmínky pro cestovní pojištění Allianz.

Přečtěte si více informací v průvodci pojištěním.