Hlavní stránka Dovolená Chorvatsko 2021 Camping Park Soline - Chorvatsko vlakem

Chorvatsko vlakem - Biograd na Moru

Speciální nabídku pobytů na Chorvatském pobřeží: 3 nebo 4 noci v mobilním domě Lux + doprava vlakem RegioJet + transfer do resortu tam a zpět (Rijeka → Biograd na Moru → Rijeka).

Užijete si pohodlnou cestu do Chorvatska vlaky RegioJet!
Večer nasednete do vlaku, užijete si luxusní servis a ráno se probudíte pohledem na moře. V ceně zájezdu je i transfér autobusem z Rijeky do destinace a zpět po ukončení pobytu.

TIP! Chorvatsko, Zelená Laguna, jižně od Poreče, Hotel Plavi Plava Laguna, 2 noci v hotelu s polopenzí - pohodlně vlakem RegioJet

TIP! Chorvatsko, Umag, Apartmány Polynesia Plava Laguna***, 3 noci v apartmánu s polopenzí - pohodlně vlakem RegioJet

Camping Park Soline****

Ubytování je zajištěno v mobilních domech, které jsou umístěny v polostínu borového háje cca 50–200 m od pláže.

K dispozici jsou mobilní domy Lux (cca 24 m2, pro 2–6 osob). Příjezd do kempu je kolem poledne a odjezd zpět v odpoledních hodinách k odjezdu vlaku do ČR, který odjíždí z Rijeky ve večerních hodinách. Po pohodlném příjezdu vlakem do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do areálu kempu a samozřejmě při odjezdu i zpět k vlaku do Rijek.

Camping Park Soline**** leží v hustém borovicovém háji, přímo u moře, na jižním okraji Biogradu. Pobřežní promenádou, lemovanou restauracemi, bary a kavárnami, lze dojít cca za 20 min. do centra Biogradu. Pláž kempu je přírodní skalnatá, s betonovými platy a upravenými vstupy do moře, místy oblázková.


Camping Park Soline ****

Kemp leží v hustém borovicovém háji jižně od malebného městečka Biograd na Moru. Je umístěn přímo u moře v rekreační zóně Soline, jejíž součástí jsou tobogán, venkovní městský bazén na vodní pólo, hřiště na pétanque a antukové tenisové kurty. V kempu najdete restauraci, bar, pekárnu, bankomat, směnárnu, dětské hřiště a stolní tenis. Pobřežní promenádou, lemovanou restauracemi, bary a kavárnami, lze dojít přibližně za 20 minut do centra Biogradu. Zábavní park je vzdálen asi 2 km (bary, koncerty, různé atrakce).
Pláž kempu je přírodní skalnatá, s betonovými platy a upravenými vstupy do moře, místy oblázková. V těsné blízkosti kempu se nalézá též zátoka s pláží, tvořenou písečnou drtí, a beachvolejbalovým hřištěm. Směrem k Biogradu jsou rozlehlé městské oblázkové pláže. Obuv do vody doporučujeme.

Ubytování:

  • Mobilní dům Lux - cca 24 m2, pro 2–6 osob. Obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnice (manželské dvoulůžko/dvě samostatná lůžka). Klimatizace, sprcha, toaleta, umyvadlo. Deky a polštáře (povlečení za příplatek). Kompletně vybavená kuchyňská linka, krytá terasa.
Stravování

Ubytování je zajištěno bez stravy. Rekreanti si vaří sami v kompletně vybavené kuchyňce nebo se stravují v některých přilehlých restaturací.


Hotel Delfin Plava Laguna

Cesta do Chorvatska vlakem

Vydejte se na dovolenou do Chorvatska vlakem. Nástupní/výstupní místa jsou pouze: Praha hl. nádraží, Pardubice hl. nádraží, Brno hl. nádraží, Břeclav, Bratislava.

Pro cestující, kteří chtějí pohodlí a klid jsou k dispozici kupé pro 6 osob. Kupé jsou také ideální pro rodiny s dětmi. Dále je možné rezervovat místa ve voze ASTRA s otevřeným prostorem, kde je k dispozici zabudovaný monitor v sedačce nebo velký stůl. Na palubě vlaků je také dezinfekce pro cestující. Na cestu dostanete zdarma vodu Rajec a můžete si objednání občerstvení z palubního menu za nejvýhodnější ceny.

Po příjezdu do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do kempu a zpět k vlaku do Rijeky.


Tipy na výlety

Kromě návštěvy malebného městečka Biograd na Moru, kam se dá dojít po promenádě pěšky, je možné jet na lodní výlet do národního parku Kornati nebo navštívit národní park Krka či na Plitvická jezera. Z větších měst lze navštívit historický Zadar či Šibenik.

Národní park souostroví Kornati - skupina téměř 150 ostrovů, ostrůvků a útesů. Souostroví dostalo název podle největšího ostrova - ostrova Kornat, s rozlohou 32,6 km2. Území bylo vyhlášeno národním parkem Chorvatska v roce 1980. Vstup do parku je zpoplatněn.

Národní park Krka - mnoho kaskád a vodopádů, kde se lze i vykoupat. Je zde také možnost podniknout výlet lodí kaňonem řeky Krka až k Rošskému vodopádu – Roški slap a na ostrůvek Visovac, kde se nachází františkánský klášter a muzeum.

Zadar - historické uličky a náměstí které pamatují rozmach Římské říše. Zadar je druhé největší město v Chorvatsku.


Proč jet na Makarskou riviéru

Oblíbené oblasti a střediska v Chorvatsku

Křišťálově čisté moře, překrásné členité pobřeží, nádherné ostrovy, malebná městečka, bohatá historie a okouzlující příroda, to je pouze zlomek toho, proč se Chorvatsko řadí mezi skutečné turistické poklady.

Pokud si pro svoji dovolenou vyberete Chorvatsko, nudit se rozhodně nebudete. Další nabídky ubytování v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku nikdy nebyla tak pohodová