Hlavní stránka Dovolená Chorvatsko 2020 Dovolená Chorvatsko Delfin Plava Laguna - vlakem 2020

Vlakem na skok do Chorvatska k moři

Připravili jsme pro vás speciální nabídku na krátkodobé pobyty do Chorvatska: 2 noci v hotelu Delfin Plava Laguna s polopenzí + jízdenka na vlak RegioJet za super cenu!

Užijete si pohodlnou cestu do Chorvatska vlaky RegioJet!

Večer nasednete do vlaku, užijete si luxusní servis a ráno se probudíte pohledem na moře. Žádný stres z cesty, nemusíte řídit, žádné kolony na hranicích. Cestou se můžete bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drinky. Do hotelu dorazíte odpočatí a můžete hned vyrazit k moři na pláž.

TIP! Chorvatsko, Biograd na Moru Camping Park Soline****, mobilní domy pro 2-6 osob - pohodlně vlakem RegioJet

TIP! Chorvatsko, Umag, Apartmány Polynesia Plava Laguna***, 3 noci v apartmánu s polopenzí - pohodlně vlakem RegioJet

Hotel Delfin Plava Laguna - již od 2 990 Kč

Ubytování v hotelu na 2 noci s polopenzí, transferem + vlaková jízdenka RegioJet v ceně!

U moře strávíte 3 dny, příjezd do hotelu je v dopoledních hodinách a odjezd vlaku zpět do ČR je až ve večerních hodinách. Po pohodlném příjezdu vlakem do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do hotelu a samozřejmě při odjezdu i zpět k vlaku do Rijeky.

Hotel Delfin Plava Laguna se nachází na Istrii v parku turistické oblasti Zelená Laguna, jižně od Poreče. Oblázkovo skalnatá pláž je od hotelu vzdálena cca 50 m. Hotelová pláž byla oceněna modrou vlajkou a můžete zde vyzkoušet různé vodní sporty. V hotelu je venkovní bazén se slanou vodou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Snídaně a večere jsou formou bufetu.

Centrum města Poreč, které určitě stojí za návštěvu, je vzdáleno jen 6 km. Krom obdivování historických míst (Grad Poreč, Round Tower) byste neměli vynechat návštěvu některé z místních restaurací, kde vám připraví speciality středomořské kuchyně.


Hotel Delfin Plava Laguna

Hotel Delfin Plava Laguna

Hotel Delfin Plava Laguna se nachází v parku turistické oblasti Zelená Laguna, cca 6 km jižně od centra Poreče.

Hotel se nachází cca 50 m od oblázkovo skalnaté pláže. Betonová plata se nachází cca 100 m od hotelu. Pláž byla oceněna modrou vlajkou. K dispozici je zde venkovní bazén se slanou vodou, sluneční terasa s lehátky, hotelová recepce, klimatizovaná restaurace, kavárna s tanečním sálem, aperitiv bar, směnárna, kadeřnictví, internetová kavárna, vyhrazené parkoviště (za poplatek).

Pokoje:
  • 1/2 bez balkonu economy (E2) - 2 lůžka, sprcha a WC, bez možnosti přistýlky
  • 1/2 (+1) SWC BP (C2B) - 2 lůžka s možností přistýlky pro dítě do 12 let (na vyžádání), balkon směr do parku, sprcha a WC
  • 1/2 (+1) SWC BM (C2BN) - 2 lůžka s možností přistýlky pro dítě do 12 let (na vyžádání)
Stravování

Ubytování je zajištěno s polopenzí. Snídaně i večeře jsou formou bufetu.


Hotel Delfin Plava Laguna

Cesta do Chorvatska vlakem

Vydejte se na dovolenou do Chorvatska vlakem. Nástupní/výstupní místa jsou pouze: Praha hl. nádraží, Pardubice hl. nádraží, Brno hl. nádraží, Břeclav, Bratislava.

Pro cestující, kteří chtějí pohodlí a klid, jsou k dispozici kupé pro 6 osob. Kupé jsou také ideální pro rodiny s dětmi. Dále je možné rezervovat místa ve voze ASTRA s otevřeným prostorem, kde je k dispozici zabudovaný monitor v sedačce nebo velký stůl. Na palubě vlaků je také dezinfekce pro cestující. Na cestu dostanete zdarma vodu Rajec a můžete si objednat občerstvení z palubního menu za nejvýhodnější ceny.

Po příjezdu do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do hotelu a zpět k vlaku do Rijeky.


Počasí v Chorvatsku

Tipy na výlety

Největším městem na Istrii je Pula, rušné přístavní město na západním pobřeží, které je známé svým dochovaným amfiteátrem i množstvím romantických uliček. Dalším častým cílem je město Poreč, jehož bazilika s jedinečnou zlatou podlahou je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Obdivovatelé krásné přírody by neměli vynechat výlet do národního parku Plitvická jezera. Den plný zábavy a vodních radovánek, které nejvíce ocení děti, zase zažijete v obrovském akvaparku Istralandia. Istrie opravdu není pouze o krásných plážích, i když je pravda, že už jenom pro ty pláže se vyplatí do Chorvatska vyrazit.

Malebné přístavní město Rovinj je jedním z nejoblíbenějších letovisek na Istrii. Užijete si tu romantické procházky historickou částí města i koupání v průzračně čistém Jadranu.


Proč jet na Makarskou riviéru

Oblíbené oblasti a střediska v Chorvatsku

Křišťálově čisté moře, překrásné členité pobřeží, nádherné ostrovy, malebná městečka, bohatá historie a okouzlující příroda, to je pouze zlomek toho, proč se Chorvatsko řadí mezi skutečné turistické poklady.

Pokud si pro svoji dovolenou vyberete Chorvatsko, nudit se rozhodně nebudete. Další nabídky ubytování v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku nikdy nebyla tak pohodová