Hlavní stránka Kompenzace za zrušení či zpoždění letu

Asistenční služba TRAVEL ASISTENT od Click2Claim

Měli jste v průběhu vaší cesty na dovolenou nebo při návratu zpět komplikace s letem? Zrušili vám let nebo měl váš let zpoždění? Využijte služby TRAVEL ASISTENT, která vám pomůže nejen v případě problémů s vašim letem, ale i v případě dotazů souvisejících s aktuálním šířením COVID-19. Získáte zcela unikátní službu Covid Assistance a asistenční službu 24/7! Nonstop pomoc na cestách.

Zakoupit Travel Asistenta můžete u našich prodejců v průběhu nákupu dovolené. Za pouhých 49 Kč/ osoba si předplatíte kompletní servis v případě provozních nepravidelností v letecké dopravě.

Co nabízí služba TRAVEL ASISTENT?

Co navíc získáte díky Covid AssistanceVÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ TRAVEL ASISTENT

Zrušila vám letecká společnost let nebo byl váš let zpožděný?

ZDARMA vám zajistíme ověření finančního odškodnění ve výši 250 - 600 EUR

Ověřte si Váš nárokna kompenzaci! Žádost o kompenzaci můžete vyplnit zde:PODAT ŽÁDOSTDle evropské legislativy* máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, můžete podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný.

Na základě zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací mohou našim klientům vyřídit jejich nárok efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.


Click2cialm-kompenzace za zrušení nebo zpoždění letu

Příklady z praxe Click2Claim

Paní V. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní V. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, a poté dopravce kompenzaci vyplatil.Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem.

-->