Hlavní stránka Kompenzace za zrušení či zpoždění letu

Asistenční služba TRAVEL ASISTENT MAXI ClickToClaim_50x50

Travel Asistent Maxi je asistenční služba, která zahrnuje okamžitou pomoc cestujícím v případě omezení, která vzniknou v letecké dopravě vlivem pandemie Covid-19. Součástí této služby je také pomoc s refundací letenek a asistence při problémech se zavazadly. Travel Asistenta si můžete koupit u našich prodejců v průběhu nákupu dovolené za super cenu 89 Kč/osoba.

Co získáte?

Co získáte díky Covid Assistance?VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ TRAVEL ASISTENT

Zrušila vám letecká společnost let nebo byl váš let zpožděný?

ZDARMA vám zajistíme ověření finančního odškodnění ve výši 250 - 600 EUR

Ověřte si Váš nárokna kompenzaci! Žádost o kompenzaci můžete vyplnit zde:PODAT ŽÁDOSTDle evropské legislativy* máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, můžete podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný.

Na základě zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací mohou našim klientům vyřídit jejich nárok efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.


Click2cialm-kompenzace za zrušení nebo zpoždění letu

Příklady z praxe Click2Claim

Paní V. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní V. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, a poté dopravce kompenzaci vyplatil.Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem.

-->