K ubytování rakouská dálniční známka

K ubytování rakouská dálniční známka

K vybraným zájezdům 🎁 rakouská dálniční známka ZDARMA


Plánujete vyrazit l létě na dovolenou po vlastní ose? Kupte si na dovolena.cz ubytování od pořadatelské CK do 31.3.2019 a získejte dárek - 10 denní rakouskou dálniční známku ZDARMA. Akce se vztahuje na zájezdy vybrané cestovní kanceláře, více informací získáte u našich prodejců. Akce platí pro destinace Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Slovinsko, Německo, Maďarsko, Francie, Černá Hora, Chorvatsko a Španělsko.

Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. Vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme.

Objednejte si dovolenou online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na pobočkách a nebo nám můžete zavolat na bezplatnou linku 800 600 600, na které vám naši zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.

Na dovolena.cz najdete také širokou nabídku doplňkových služeb. Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz jsme pro vás připravili výhodné balíčky pojištění.


Proč na dovolenou přes

Ani o korunu navíc
Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK

Parkování na letišti ZDARMA
K vybraným zájezdům získáte parkování na letišti ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu

Doprava na letiště ZDARMA
Zajistíme vám k vybraným zájezdům dopravu na letiště autobusy RegioJet ZDARMA