Tipy na podzimní prázdniny

Tipy na podzimní prázdniny

Využijte podzimních prázdnin a vydejte se do světa!

Využijte podzimních prázdnin a prodlužte si léto. Užijte si ještě sluníčka a moře - teplé počasí a prohřáté moře na vás čeká v Turecku, Egyptě, nebo na Kanárských ostrovech.

Sbalte plavky a sluneční brýle a dopřejte si dovolenou u moře za LAST MINUTE ceny. Vychutnejte si pohodovou posezónní dovolenou u moře bez přeplněných pláží. Na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás.

VŠECHNY ZÁJEZDY K MOŘI

Lákají vás dálky a exotické destinace? Objevte dlouhé písčité pláže v Karibiku a vychutnejte si dovolenou v rytmu samby. A nebo odleťte do ráje a objevte krásu ostrovů v Tichém oceánu. Ať už se rozhodnete pro Maledivy, Mauricius, Zanzibar a nebo Seychely, vaše dovolená bude ve znamení pohody a relaxace.

VŠECHNY ZÁJEZDY DO EXOTIKY

Vydejte se za kulturou a za poznáním

Lákají vás spíše památky, historie a kultura? Pak si naplánujte prodloužený víkend v některé z evropských metropolí. Babí léto je ideální čas na poznávání.

A nebo využijte prodlouženého víkendu k relaxaci a nechejte hýčkat ve wellness hotelech - vybírejte z nabídky ubytování v ČR, Slovensku nebo v lázních na Slovensku.

Září je ideální k poznávání kultury a historie. Vyberte si z široké nabídky Eurovíkendů a poznávacích pobytů.

Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. Vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme.

Na dovolena.cz můžete dovolenou objednat online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na našich pobočkách a nebo nám můžete zavolat na bezplatnou linku 800 600 600, na které vám zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.