Hlavní stránka Exotika bez mezpřistání

Dovolená v exotice přímým letem z Prahy

Užijte si pravou exotiku i v létě! Připravili jsme pro vás nabídku do luxusních exotických destinací, kam si můžete zaletět přímým letem z Prahy bez mezipřistání. Exotika nikdy nebyla blíž! Jen 8 hodin letu a můžete se slunit na kouzelných plážích. Přestaňte snít a rezervujte si zájezd na Zanzibar.

Cestujte bez obav! Využijte cestovní pojištění, které kryje náklady spojené s COVID-19 včetně storna i karantény. Více informací o Cestovním pojištění od STUDENT AGENCY

Náš TIP! Travel asistent MAXI s Covid Assitance

Skutečná exotika za neskutečné ceny

Zanzibar


Preferujete dovolenou u moře o trochu blíž?

Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů k moři. Vyzkoušejte třeba některý z TOP hotelů, které doporučují naši zákazníci. Užijte si rodinnou pohodu a klid na pláži, prožijte romantiku při západu slunce nebo zažijte jízdu svého života s přáteli. Ať už vás láká jakákoliv destinace, tak na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás.

Egypt

Bulharsko

Řecko

Další destinace


Dovolená s výukou jazyka

Spojte příjemné s užitečným. Užijte si super dovolenou u moře a přitom si procvičte jazyk. I krátkodobý jazykový pobyt vám pomůže zlepšit vaši komunikaci. Ať už chcete zlepšit svoje jazykové schopnosti kvůli vysněné práci, radosti z cestování nebo třeba známému pořekadlu "Kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem", tak u nás si vždy vyberete ten pravý jazykový pobyt pro vás.


Další destinace