Hlavní stránka Exotika bez obav 2020/2021

Nebojte se EXOTIKY a užijte si léto i v zimě!

Nemáte rádi zimu? Netěšíte se na sněhové závěje, mlhavá rána a sychravé počasí? Udělejte si léto i v zimě a odleťte za teplem do některé z exotických zemí. Využijte akčních FIRST MINUTE cen zájezdů a dopřejte si léto i v zimě.

Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a za pár hodin už si můžete užívat slunce a objevovat krásy podmořského světa. Vychutnejte si pohodovou zimní exotickou dovolenou u moře bez přeplněných pláží. Na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás.

Tipy na dovolenou bez testů a karantény

Pokud váháte, kam vlastně vůbec můžete vycestovat bez nutnosti testů a karantény, pak zvolte dovolenou v Dominikánské republice, nebo na Zanzibaru. Pro vstup do těchto zemí nejsou aktuálně povinné testy ani karanténa po příletu do destinace.

Pokud toužíte po luxusní dovolené bez lidí, doporučujeme dovolenou na Maledivách, které byly oceněny známkou "Safe Travels Stamp" za úsilí při provádní opatření na zlepšení bezpečnosti. Pro vstup na Maledivy je zatím povinný negativní test nebo karanténa.

Náš TIP! Asistenční služba TRAVEL ASISTENT s Covid Assistance

Náš TIP! Dovolená v Dominikánské republice s Asistenční službou a pojištěním ZDARMAExotika za humny

Láká vás exotika a nechcete trávit desítky hodin na cestách a utrácet obrovské peníze? Pak dopručujeme Tunisko, které je velmi oblíbeným cílem dovolených nejen pro rodiny s dětmi a v případě, že do Tuniska cestujete s cestovní kanceláří neni nutné při příletu předkládat negativní test na Covid-19 nebo podstupovat karanténu. Ani při návratu zpět do ČR není nunté doložit negativní test nebo podstpoupit karanténu.

Celoroční dovolenou u moře nabízí také Kanárské ostrovy, kde i v zimě panují příjemné teploty kolem 21°. Pro vstup na Kanárské ostrovy není nunté překládat negativní test nebo podstupovat karanténu. Při návratu zpět do ČR je nunté doložit negativní test nebo nastoupit karanténu. U vybraných zájezdů cestovní kanceláře svým klientům hradí náklady na testy.

Hledáte-li perfektní dovolenou za příznivé ceny, dopřejte si all inclusive dovolenou v Egyptě. nebo ve Spojených Arabských Emirátech. Místní letoviska lákají turisty na podzim i v zimě, kdy zde oproti České republice panuje idální počasí. Pro vstup do Egypta i Emirátů je aktuálně nutné předložit negativní test na Covid-19, také při návratu zpět do ČR je nunté předložit do 72 hodin negativní test nebo postoupit karanténu.Proč jet do Punta Cana

Dovolená v Dominikáně

Dominikánská republika je oblíbeným a v poslední době čím dál více vyhledávaným prázdninovým cílem turistů z celé Evropy i Severní Ameriky. Není divu, vždyť je to pravý tropický ráj v Karibiku.

Pro cesty do Dominikánské republiky není nutný negativní PCR test na Covid-19 ani není povinná karanténa po příletu do destinace. Navíc Dominikánská republika připravila pro turisty ZDARMA do konce roku bezplatnou asistenční službu a pojištění na ochranu před covid-19.

Při návratu zpět do ČR je vyžadován negativní PCR test na Covid-19 nebo karanténa.

Vybrat dovolenou do Dominikány
Dovolená na Zanzibaru

Dovolená na Zanzibaru

Láká vás divoké safari i pohoda na bílých písčitých plážích? Tanzanie a přilehlý ostrov Zanzibar vám nabídnou obojí.

Pro vstup na Zanzibar PCR test na Covid-19 aktuálně není vyžadován, ale může být vyžadován leteckou společnosti - např. letecká společnost Emirates negativní test vyžaduje. Při návratu zpět do ČR je vyžadován negativní PCR test na Covid-19 nebo karanténa.

Vybrat dovolenou na Zanzibar
Proč jet na Kanárské ostrovy

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací především zásluhou přívětivého klimatu, dovolenou si tu bez obav z toho, že vás překvapí nízké teploty, můžete naplánovat třeba i na zimní měsíce. Kromě příjemných teplot oceníte i rozmanitou přírodu zahrnující sopky, písečné duny, pohoří i pralesy.

Vybrat dovolenou na Kanáry
Vízum na Maledivy

Dovolená na Maledivách

Toužíte po luxusní dovolené bez lidí? Leťte na Maledivy, které byly v září oceněny známkou "Safe Travels Stamp" za úsilí při provádní opatření na zlepšení bezpečnosti.

Pro vstup na Maledivy je vyžadován negativní PCR test na Covid-19 (max. 72 h starý) nebo karanténa po příletu. Každý cestovatel je také povinnen vyplnit zdravotní kartu na https://imuga.immigration.gov.mv při příletu i při odletu z Malediv. Při návratu zpět do ČR je vyžadován negativní PCR test na Covid-19 nebo karanténa.

Vybrat dovolenou na Maledivách