Táhne vás to do tepla?

Láká vás exotika, nechcete trávit desítky hodin na cestách a utrácet obrovské peníze? Prozkoumejte nabídku EXOTIKY za humny, kde se můžete za příznivé peníze ohřát téměř po celý rok. Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a za pár hodin už si můžete užívat slunce a objevovat krásy podmořského světa.

Využijte LAST MINUTE termínů, díky kterým za svou dovolenou zaplatíte ještě méně. I v zimě si můžete dopřát prosluněnou dovolenou u moře a nemusíte ani cestovat přes oceán.


Obliba zimní dovolené u moře v posledních letech mezi Čechy roste. Leťte létu naproti a naplánujte si zimní dovolenou u moře i vy.

Hledáte osvědčenou klasiku za příjemné ceny? Pak dopručujeme Egypt. Tato velmi oblíbená destinace je skvělým místěm nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro aktivní sportovce, především oblast Marsa Alam. Sharm El Sheikh je ideálním místem pro potápění u korálových útesů. Najdete zde ty nejkrásnější místa pro šnorchlování.

Pokud vás láká kombinace exotiky a moderních metropolí, pak určitě navštivte Spojené Arabské Emiráty nebo Katar. Města Dubaj, Abu Dhabi a Doha vás doslova očarují kombinací luxusu a skvělých služeb v místních resortech.

Chcete si pořádně odpočinout a nabrat síly? Kapverdy nabízí dlouhé písečné pláže ideální pro relax a obnovu sil. Vybrat si můžete z široké nabídky zájezdů od českých i německých cestovních kanceláří.

Orient nebyl nikdy tak na dosah jako právě teď. Vůně koření, orientální pokrmy, tance a místní pohostinnost vás čeká v Maroku a Ománu. Tyto destinace jsou u turistů čím dál populárnější a nabízí exotiku jen pár hodin od domova.

Celoroční dovolenou u moře nabízí také Kanárské ostrovy, kde i v zimě panují příjemné teploty kolem 21°C. Čekají tu na vás dlouhé písčité pláže a nádherná příroda. Každý z ostrovů je jiný a najdete zde mnoho překrásných míst, které stojí za to navštívit.

Porovnejte si ceny zájezdů do exotických destinací od českých i německých cestovních kanceláří na jednom místě. Vybírat můžete exotické zájezdy s odlety z Prahy, Vídně, Mnichova, Drážďan a ostatních letišť v Německu a Rakousku.


Nebojte se odletět na dovolenou s německou cestovní kanceláři