Léto u moře - nakupujte za FIRST MINUTE ceny

Léto u moře - nakupujte za FIRST MINUTE ceny

first minute slevyděti zdarmanízká záloha

Kupte letní dovolenou včas a ušetříte

Zarezervujte si svou letní dovolenou u moře včas a využijte first minute slev. V předprodejích najdete nejširší nabídku leteckých zájezdů do Řecka, Bulharska, Španělska, Turecka, Egypta, a jiných oblíbených středomořských destinací. Vybírat můžete také z široké nabídky ubytování v hotelech a apartmánech v Chorvatsku a Itálii a nebo z nabídky autobusových zájezdů do Chorvatska a Itálie.


Výhody nákupu dovolené na first minute

Jedině na dovolena.cz najdete širokou nabídku zájezdů od českých i německých cestovních kanceláří na jednom místě. Porovnejte si ceny zájezdů od více než 300 cestovních kanceláří a vyberte si tu pravou dovolenou pro vás. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme. Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. 

Objednejte si dovolenou online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na pobočkách a nebo nám můžete zavolat na bezplatnou linku 800 600 600, na které vám naši zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.

Na dovolena.cz najdete nejen nabídku leteckých zájezdů do celého světa, můžete si zde zarezervovat ubytování v destinacích po celém světě. Nabízíme prodej letenek, zajištění pronájmu aut k vaší dovolené. Na dovolena.cz vám vaši dovolenou umíme „ušít na míru“.