FIRST MINUTE DOVOLENÁ LÉTO 2020 V PRODEJI!

Kupte letní dovolenou na léto 2020 včas a ušetříte

Ve first minute předprodejíc najdete nejširší nabídku leteckých zájezdů do Řecka, Bulharska, Španělska, Turecka, Egypta, a jiných oblíbených středomořských destinací.


Vybírat můžete také z široké nabídky ubytování v hotelech a apartmánech v Chorvatsku a Itálii a nebo z nabídky autobusových zájezdů do Chorvatska a Itálie.

Zarezervujte si svou letní dovolenou u moře na léto 2020 včas a využijte výhod včasného nákupu.


Výhody nákupu dovolené na first minute

  • vybírejte dovolenou z nejširší nabídky zájezdů – nabídku zájezdů denně aktualizuje online
  • získete dovolenou za akční ceny a využijte slevy pro dospělé
  • akční nabídky pro rodiny s dětmi – cestujete-li na dovolenou s děti, můžete získat dovolenou pro děti zdarma nebo s výraznou slevou
  • nemusíte hradit celou dovolenou naráz - využijte možnosti uhradit nízkou zálohu již od 99 Kč
  • u vybraných zájezdů zdarma možnost změny destinace až týden před odletem

Jedině na dovolena.cz najdete širokou nabídku zájezdů od českých i německých cestovních kanceláří na jednom místě. Porovnejte si ceny zájezdů od více než 300 cestovních kanceláří a vyberte si tu pravou dovolenou pro vás. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme. Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. 

Objednejte si dovolenou online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na pobočkách a nebo nám můžete zavolat na linku 222 220 222, na které vám naši zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.

Na dovolena.cz najdete nejen nabídku leteckých zájezdů do celého světa, můžete si zde zarezervovat ubytování v destinacích po celém světě. Nabízíme prodej letenek, zajištění pronájmu aut k vaší dovolené. Na dovolena.cz vám vaši dovolenou umíme „ušít na míru“.