Home Credit


Dovolená na splátky bez navýšení.

Vybrali jste si z naší nabídky dovolenou a nemáte zrovna dost peněz? Nevadí. Dopřejte si dovolenou na splátky
s možností volby nulového navýšení!


Dovolená na splátky

Ve spolupráci se společností Home Credit a. s. pro Vás naše cestovní agentura STUDENT AGENCY připravila možnost zakoupit si vysněnou dovolenou, rozdělit platbu na více měsíců a přitom nic nepřeplatit. a to již při nákupu dovolené od 3 000 Kč. Dovolenou na splátky získáte již se 2 doklady totožnosti
Stačí si pouze vybrat dovolenou z naší široké nabídky a vyrazit. K získání dovolené na splátky vám stačí pouze dva doklady totožnosti. Výše přímé platby (v hotovosti, převodem) při zakoupení zájezdu je volitelná (čili od 0,- Kč ).

KLIENT SE MŮŽE ROZHODNOUT:


Kolik tedy budu splácet měsíčně? A kdy začnu?

Příklad:
Na výběr máte dva druhy splácení: 1. splatit celý úvěr bez navýšení do termínu 4. splátky – RPSN 0 %. 2. splácet úvěr po dobu 12 měsíců – RPSN 37,6%, roční úroková sazba 31,94%, celková částka splatná spotřebitelem 11844 Kč: při výši úvěru 10000 Kč, výši splátky 987 Kč, počtu splátek 12, lhůtě splatnosti 14.6.2012 (při poskytnutí úvěru 14.6.2011, první splátce 14.7.2011 a se splatností dalších splátek k 14. dni v měsíci počínaje 14.8.2011). Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s.

Jak zakoupit dovolenou na splátky?


Výhody dovolené na splátky na spotřebitelský úvěr


Nutné podmínky spotřebitelského úvěru


Pokud zákazník zvolí úhradu ceny objednaných služeb spotřebitelským úvěrem, zákazník souhlasí s tím, že osobní údaje poskytnuté STUDENT AGENCY, a.s. za účelem uzavření cestovní smlouvy mohou být zpracovány i společností Home Credit a.s., Moravské nám. č. 249/8, 602 00 Brno pro účely vyplnění formuláře žádosti o úvěr případně dalších souvisejících dokumentů na www stránkách společnosti Home Credit a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, máte právo přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanové v § 21 zákona 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.
`