Vychutnejte si dovolenou v ItáliiItálie je stálicí mezi TOP destinacemi pro letní dovolenou u moře. Nabídka zájezdů do Itálie je velmi široká, vyberte si tu pravou dovolenou pro vás. Na dovolena.cz najdete zájezdy do Itálie s leteckou i autobusovou dopravou. Plánujete-li dovolenou v Itálii vlastní dopravou, pak si jistě vyberete z široké nabídky ubytování v hotelech i apartmánech

Itálie je zemí slunce, moře, vína, olivového oleje a dobrého jídla. Každá část Itálie je jiná a proto nabízí Itálie spoustu zážitků pro každého. Na jihu na Sicílii a Sardinii najdete nádherné tyrkysově modré moře, na severu dlouhé píščité pláže ideální pro rodiny s dětmi. Trávíte-li dovolenou aktivně, pak doporučujeme oblast u italského jezera Lago di Garda, které nabízí spoustu sportovního vyžití - koupání, windsurfing, ferraty, stezky pro kola a inline brusle a mnoho dalšího. Milovníci historie a dobrého vína pak nebudou zklamáni v Toskánsku.


Vybírejte online z pohodlí vašeho domova a nebo nás navštivte na některé z našich poboček. Naši zkušení prodejci vám pomohou s výběrem.

Nabídku zájezdů pro vás pravidelně aktualizujeme.