Dovolená na Kanárských ostrovech

Na Kanárské ostrovy lákají k návštěvě každoročné spoustu turistů. Objevte i vy krásy těchto ostrovů sopečného původu, kerým se často přezdívá "ostrovy věčného jara".

Příjemné slunečné počasi panuje na Kanárech po celý rok. Vybírat si můžete hned z několika ostrovů, každý je jiný a každý je výjimečný. Můžete se sem vracet každý rok a pořád budete mít co objevovat. Najdete tu krásnou přírodu, rostliny a zvířata, které jinde na světe neuvidíte.

Dlouhé písčité pláže, azurově čisté moře lákají k odpočinku a místní kuchyně vám nabídne spoustu gastronimických zážitků. Plánujete-li dovolenou s dětmi, pak doporučujeme navštívit ostrov Tenerife, kde si děti užijí spoustu zábavy v největším aquaparku v Evropě a nebo v papouščím ráji - Loro Parque. Kanárské ostrovy nabízí spoustu nádherných míst, stačí si vybrat tu pravou dovolenou.

VŠECHNY DESTINACE

Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. Vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme.

Na dovolena.cz můžete dovolenou objednat online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na našich pobočkách a nebo nám můžete zavolat na bezplatnou linku 800 600 600, na které vám zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.