Hlavní stránka Dovolená Kuba 2021 Dovolená Kuba - Cayo Coco

Dovolená Kuba - Cayo Coco

Cayo Coco je ostrov ležící ve střední části Kuby v provincii Ciego de Ávila. Je součástí řetězu ostrovů známých jako Královské zahrady (Jardines del Rey).

Jedná se o ostrovní korálový útes, který je spojen s pevninou uměle vybudovanou, asi 17 kilometrů dlouhou hrází.Na rozlehlých bělostných plážích s jemným pískem zažijete ten pravý relax, v průzračně čisté a příjemně teplé vodě si krásně zaplavete, a pokud si troufnete na potápění, budete se kochat pohledem na nádherné korály.

Naplánujte si dovolenou na Kubu!

Naplánujte si i vy svoji dovolenou na Kubě a nebudete litovat, perfektní dovolenou můžete totiž pořídit za přívětivé ceny, obzvláště pokud využijete našich first minute nebo last minute nabídek. Tak se nenechejte dlouze přemlouvat a rezervujte si svoji dovolenou, z nabídky hotelů, z nichž většina nabízí stravování all inclusive, si zde vybere každý.


Počasí

Dnes
34°C
Vítr: 3,8 m/s VSV
Pátek Sobota Neděle Pondělí Úterý Středa
34°C 35°C 35°C 35°C 33°C 34°C

Základní informace

  • Stát: Kuba
  • Jazyk: španělština
  • Používané jazyky: angličtina, francouzština, italština, němčina
  • Měna: Kubánské peso, Konvertibilní peso
  • Časové pásmo: GTM -5
  • Hlavní město: Havana
  • Orientační délka letu z ČR: 12 hodin
  • Mezinárodní předvolba: + 53
  • Napětí el. proudu: většina hotelů používá 220 V, zásuvky typu A (2 ploché kolíky) a B

Proč jet na Cayo Coco

Proč jet na dovolenou na Cayo Coco

Nádherný ostrov Cayo Coco je jako stvořený pro romantiky, kteří si tu užijí soukromí a procházky klidnými zákoutími, na své si tu ale přijdou také praví požitkáři. V luxusních hotelech s bohatým all inclusive o ně bude královsky postaráno.

Pokud budete mít štěstí, můžete ve stojatých vodách spatřit hejna barevných plameňáků. Pro trošku vzrušení neváhejte vyzkoušet některý z nabídky vodních sportů, například windsurfing či vodní lyže, nebo si vypůjčete potápěčské vybavení a objevujte nádherný podmořský svět, kterému dominují nejkrásnější korálové útesy na Kubě.

Počasí na Cayo Coco

Krásné počasí na vás na ostrově Cayo Coco čeká po celý rok, průměrné teploty se pohybují v rozmezí od 27 do 32 stupňů a voda neklesá pod 25 °C.

Ideální doba pro dovolenou je od prosince do dubna, kdy téměř neprší a panují tu ideální teploty pro dovolenou u moře.

Tipy na výlety na Cayo Coco

Tipy na výlety

Pláž Playa Uva Caleta

Na ostrově Cayo Coco zažijete nefalšovanou karibskou dovolenou na pláži Playa Uva Caleta. Zhruba pět kilometrů dlouhou pláž, která je nejdelší na celém ostrově, si oblíbilo mnoho turistů pro její bělostný jemný písek i dokonale čistou a příjemně teplou vodu.

Ostrov Cayo Romano

Ostrov Cayo Coco je pomocí náspu spojen s dalším zajímavým ostrůvkem Cayo Romano. I na něm naleznete perfektní pláže stvořené k opalování a relaxování, zároveň jsou tu ale skvělé podmínky pro vodní sporty, co takhle zkusit vodní lyže nebo surfing?

Potápění u korálového útesu

U ostrova Cayo Coco najdete jeden z nejdelších korálových útesů na světě, který se táhne v neuvěřitelné délce 400 kilometrů. V potápěčských centrech vám bude poskytnuto potřebné zázemí a vybavení, abyste si tuhle nádheru mohli na vlastní oči prohlédnout.

Přírodní rezervace Parque Natural El Bagá

S kubánskou přírodou se nejlépe seznámíte v přírodní rezervaci, kde budete mít šanci pozorovat rozličné druhy zvířat i rostlin. Těmi nejzajímavějšími jsou asi krokodýli, leguání nebo plameňáci, z rostlin převládají mandragory.
Proč je do Havany

Další oblíbená letoviska na Kubě

Ubytování v luxusních hotelech a kvalitní all inclusive služby slibují požitek i pro nejnáročnější turisty. To vše naleznete také v dalších krásných letoviscích na Kubě.

Plánujete-li exotickou dovolenou na Kubě, doporučujeme vybírat zavčas z široké nabídky zájezdů za akční first minute ceny. Necháte-li výběr dovolené na poslední chvíli nepřehlédněte nejvýhodnější last minute nabídky.

Proč jet na Kubu

Další tipy na exotickou dovolenou

Pokud nemáte rádi zimu, pak nejlepší nápad je užít si ji v exotice. Podívejte se na naše tipy na exotickou dovolenou a vyberte si, kde se zahřejete.

Nejoblíbenější hotely na Cayo Coco - Kuba


Nejlépe hodnocené all inclusive hotely na Cayo Coco - Kuba za akční ceny

Porovnejte si zájezdy na Kubu od českých i německých CK na jednom místě a vyberte si tu pravou dovolenou v exotickém Karibiku. Na dovolena.cz nakupujete online z pohodlí vašeho domova. Vyberte si z široké nabídky zájezdů na Kubu s odlety z Prahy, Vídně, Drážďan a dalších letišť. S výběrem vám rádi pomohou naši zkušení prodejci.