Hlavní stránka

Parkování na letišti Salzburg

Informace o letišti

Letiště se nachází na jihozápadním okraji Salzburgu, cca 3 km od města. Na salzburském letišti jsou dva terminály. Mezi významné dopravce na letišti patří, kromě národního dopravce Austrian, společnost Air Berlin a nízkonákladové společnosti Ryanair, Niki, Thomson Airways a TUIfly. Z letiště jsou obsluhována německá i hlavní rakouská města, destinace v Británii a Irsku, v turistické sezóně se létá hlavně na španělské a řecké ostrovy.

Více informací v angličtině najdete na webu letiště zde.


Poloha letiště


 

Zvětšit mapu

 

PARKOVÁNÍ

Student Agency vám zajistí parkování u letiště Salzburg  za výhodnou cenu!

Přemýšlíte, jak se na letiště pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak vám u vybraných zájezdů poskytneme parkovací voucher  za výhodnou cenu parkovného (platí pro námi zvolená parkoviště v blízkosti letiště). Cestovat s námi se tedy rozhodně vyplatí!


Doprava vlastním autem pro Vás bude jistě nejrychlejší a nejpohodlnější.
Jak nejlépe se svým vozem na letiště dojet si můžete naplánovat pomocí nástroje Plánovač tras, ty nejdůležitější trasy jsme pro Vás již připravili.
 
Naplánovaná trasa Brno - letiště Salzburg 454 km 4 hodiny, 39 minut
Naplánovaná trasa Praha - letiště Salzburg 521 km 4 hodiny, 48 minut
Naplánovaná trasa Plzeň - letiště Salzburg 426 km 3 hodiny, 54 minut
Naplánovaná trasa Ostrava - letiště Salzburg 628 km 6 hodin, 40 minut
Naplánovaná trasa Bratislava - letiště Salzburg 386 km 3 hodiny, 33 minut    


V případě, že se rozhodnete pro cestu po dálnici, je třeba si zakoupit dálniční známku. Tu zakoupíte přímo na rakouských hranicích, u benzínových pump, v některých případech i na české straně hranice.