Hlavní stránka

Parkování na letišti Vídeň

Linkový autobus na letiště Vídeň nebo parkování za výhodné ceny!

Informace o letišti

Mezinárodní letiště Vídeň - Vienna International Airport - je svou polohou jen 18 km jihovýchodně od Vídně vynikajícím odletovým místem pro cestující z České republiky, především z regionu Morava a také pro všechny ze Slovenska.

Budova letiště se dvěma terminály je navržena s velice jednoduchou orientací a dostupností, přízemí je určeno pro přílety, první poschodí pro odlety a přístup k transferům z letiště. Pro pohodlí cestujících je k dispozici 9 VIP salonků. V těsné blízkosti letiště se nacházejí dva hotely a Business centrum. Na letiště Vídeň mohou přistávat všechny typy letounů bez omezení.

Informace v češtině najdete na webu vídeňského letiště zde.

Poloha letiště

GPS souřadnice:
48°07'11.86"N, 16°33'38.64"E


Zvětšit mapu

AUTOBUS

Upozornění: Z důvodu pandemie COVID-19 je provoz vlaků a autobusů RegioJet částečně nebo zcela omezen. Zastávky jsou umístěny zpravidla v centru měst. Následně je nutné se dopravit na letiště. Více informací získáte od svého prodejce.

Student Agency vám zajistí dopravu na letiště a zpět luxusním Žlutým autobusem

Odlétáte-li na svoji dovolenou z letiště Vídeň, nabízíme vám dopravu na toto letiště i zpět pravidelnou linkou luxusními Žlutými autobusy RegioJet. Jízdenku a všechny důležité informace vám předáme před odjezdem, sami si nemusíte nic zařizovat, pouze nás informovat o vašem záměru linkový spoj RegioJet využít.
Jízdenky na autobusy RegioJet rezervujeme s ohledem na čas odletu / příletu z dovolené. V případě, že budete cestovat autobusem RegioJet z Prahy, v některých případech může být zarezervován spoj s přestupem v centru Vídně. 

Žluté autobusy RegioJet jezdí do Vídně pravidelně několikrát denně!

Jízdní řád pravidelné linky Praha - Brno - Vídeň 


Podrobné přepravní podmínky pro autobusovou dopravu naleznete zde

PARKOVÁNÍ

Student Agency vám zajistí parkování na letišti ve Vídni za výhodnou cenu

Přemýšlíte, jak se na letiště ve Vídni pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak vám k vybraným zájezdům poskytneme parkovací kartu za výhodnou cenu.

Jak nejlépe svým vozem dojet na letiště Vídeň si můžete naplánovat pomocí nástroje plánovač tras.
Ty nejdůležitější trasy jsme pro vás již připravili my.

Naplánovaná trasa Brno - letiště Vídeň

190 km

1 hodina, 51 minut

Naplánovaná trasa Praha - letiště Vídeň

392 km

3 hodiny, 39 minut

Naplánovaná trasa Plzeň - letiště Vídeň

480 km

4 hodiny, 30 minut

Naplánovaná trasa Ostrava - letiště Vídeň

363 km

3 hodin, 52 minut

Naplánovaná trasa Bratislava - letiště Vídeň

64,9 km

43 minut

V případě, že se rozhodnete pro cestu po dálnici, je třeba si zakoupit rakouskou dálniční známku. Zakoupíte ji přímo na rakouských hranicích, u benzínových pump, v některých případech i benzínových pump na české straně hranice.
Pro případ cesty přes Slovensko pak slovenskou dálniční známku můžete koupit na obvyklých místech, a to v okolí hraničních přechodů, opět na benzínových pumpách, na poštách a dalších místech označených nálepkou se symbolem prodeje.


Služba "Parkování u letiště ve Vídni" není poskytována k zájezdům s odletem do tří pracovních dnů od doby nákupu včetně, vzhledem k tomu, že službu není možné v daném časovém intervalu zajistit.

-->