Hlavní stránka Babí léto u moře 2020

Užijte si léto i v zimě a leťte na dovolenou k moři!

Využijte akčních LAST MINUTE cen zájezdů a zaleťte si na podzim k moři. Užijte si sluníčka a moře - teplé počasí a prohřáté moře na vás čeká v Egyptě, Tunisku, Emirátech, nebo na Kanárských ostrovech.

Sbalte plavky a sluneční brýle a vychutnejte si pohodovou dovolenou u moře i v zimě za super ceny. Na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás.

Náš TIP! Dovolená v Egyptě s testem ZDARMAProč jet na Djerbu

Dovolená v Tunisku

Nádherné pláže vhodné pro koupání i vodní sporty, krásné hotely s bohatým all inclusive i originální kultura, ve které se mísí arabské i evropské vlivy, to je oblíbené Tunisko, dostupná exotika za přijatelné ceny.

Vybrat dovolenou do Tuniska
Proč jet na Kanárské ostrovy

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací především zásluhou přívětivého klimatu, dovolenou si tu bez obav z toho, že vás překvapí nízké teploty, můžete naplánovat třeba i na zimní měsíce. Kromě příjemných teplot oceníte i rozmanitou přírodu zahrnující sopky, písečné duny, pohoří i pralesy.

Vybrat dovolenou na Kanáry
Počasí v Egyptě

Dovolená v Egyptě

Prodlužte si léto a užijte si all inclusive dovolenou, poloprázdné pláže a poklidnou amosféru bez turistů. Počasí je v Egyptě příjemné na podzim i v zimě. Mezi nejvyhledávanější cíle turistů patří Marsa Alam a Hurghada, kde teplé a slunečné počasí přetrvává celoročně.

Vybrat dovolenou do Egypta

Počasí na Kanárech

Dnes
22°C
Vítr: 7,2 m/s SSV
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
22°C 22°C 22°C 23°C 22°C 22°C 21°C

Počasí v Tunisku

Dnes
26°C
Vítr: 4,3 m/s V
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
26°C 27°C 26°C 26°C 26°C 26°C 26°C