Hlavní stránka Babí léto u moře 2020

Prodlužte si léto a leťte na dovolenou k moři!

Využijte akčních LAST MINUTE cen zájezdů a zaleťte si na podzim k moři. Užijte si sluníčka a moře - teplé počasí a prohřáté moře na vás čeká v Řecku, Tunisku, Emirátech, nebo na Kanárských ostrovech.

Sbalte plavky a sluneční brýle a vychutnejte si pohodovou posezónní dovolenou u moře bez přeplněných pláží za super ceny. Na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás.

Tipy na dovolenou bez testů a karantény

Pokud váháte, kam vlastně vůbec můžete vycestovat bez nutnosti testů a karantény, pak zvolte dovolenou v Řecku nebo Tunisku. Pro vstup do těchto zemí nejsou aktuálně povinné testy ani karanténa po příletu do destinace. Ani po návratu zpět do ČR není nutné absolvovat testy či karanténu.

Náš TIP! Dovolená na Kanárských ostrovech s testem ZDARMAPočasí na Krétě

Dovolená v Řecku

S koncem prázdnin léto v Řecku nekončí! Prodlužte si léto a užijte si řeckou pohostinnost, poloprázdné pláže a poklidnou amosféru bez turistů. Počasí je na řeckých ostrovech příjemné i na podzim. Mezi nejvyhledávanější cíle turistů patří Kréta a řecká část Kypru, kde teplé a slunečné počasí přetrvává až do října.

Při cestě do Řecka je pouze nutné před cestou vyplnit online formulář "Passenger Locator Form", a to nejméně 24 hodin před odletem a na letišti pak předložit QR kód. Online formulář lze vyplnit na https://travel.gov.gr

Vybrat dovolenou do Řecka
Proč jet na Djerbu

Dovolená v Tunisku

Nádherné pláže vhodné pro koupání i vodní sporty, krásné hotely s bohatým all inclusive i originální kultura, ve které se mísí arabské i evropské vlivy, to je oblíbené Tunisko, dostupná exotika za přijatelné ceny.

V případě, že vyrazíte na dovolenou do Tuniska s cestovní kanceláří, není nutné při vstupu do země předkládat negativní PCR. Turisté přijíždějící do Tuniska v rámci organizované turistiky, tj. zájezdy organizované CK s přepravou charterovými lety jsou osvobozeni od povinnosti předložit negativní PCR test.

Vybrat dovolenou do Tuniska
Proč jet na Kanárské ostrovy

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací především zásluhou přívětivého klimatu, dovolenou si tu bez obav z toho, že vás překvapí nízké teploty, můžete naplánovat třeba i na zimní měsíce. Kromě příjemných teplot oceníte i rozmanitou přírodu zahrnující sopky, písečné duny, pohoří i pralesy.

Od 14. 9. 2020 je při návratu z Kanárských ostrovů do ČR je sice povinný test nebo karanténa, ale u vybraných zájedů můžete získat od pořadatelské CK PCR test na COVID-19 zdarma nebo příspěvek do výše 1 700 Kč/ osoba.

Vybrat dovolenou na Kanáry

Počasí v Řecku

Počasí v Tunisku

Dnes
30°C
Vítr: 3,8 m/s V
Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
30°C 31°C 30°C 34°C 31°C 24°C