Soutěž byla ukočena dne 17.11.2019

Užijte si zimu na horách

a mějte skvělou výbavu na hory

Rakousko

Rakouské Alpy patří k nejoblíbenějším destinacím lyžařů a nabízí tisíce kilometrů sjezdovek všech obtížností. Užijte si i vy lyžovačku v některém z top lyžařských regionů - na své si zde přijdou jak zkušení a nároční lyžaři tak rodiny s dětmi.

od 570 Chci do Rakouska

Itálie

Slunce, azurově modré nebe a panoramata zasněžených Dolomit - to je lyžování v Itálii. Vychutnejte si i vy skvělou jízdu po upravených sjezdovkách. Po náročném dni pak můžete zrelaxovat na některé ze slunečních teras u skleničky Aperolu či oblíbeného Bombardina.

od 1 300 Chci do Itálie

Francie

Lyžařská střediska ve Francii jsou považována za TOP střediska nejen Alp a mnohá střediska jsou označována jako top oblasti pro milovníky lyžování ve volném terénu. Ve Francii najdete rozsáhlé skiareály, které nabízí všechny typy sjezdovek.

od 2 400 Chci do Francie

Česká Republika

Na české hory míří v období jarních prázdnin mnoho rodin s dětmi. Vyberte si z široké nabídky ubytování v hotelech i penzionech na českých horách. Mezi neoblíbenější patří lyžařské areály v Krkonoších, Jeseníkách, Beskydech a na Šumavě. .

od 560 Chci na hory

Slovensko

Popularita slovenských hor v posledních letech roste a lyžaři objevují tamní skiareály. Mezi nejoblíbenější cíle lyžařů patří Chopok - Jasná v Nízkých Tatrách, Malino Brdo u Ružomberku a střediska ve Vysokých Tatrách.

od 650 Chci na Slovensko

Švýcarsko

Na lyže do Švýcarska vyráží ti, kteří očekávají kvalitní servis a neváhají si za něj připlatit. Zvolíte-li jako cíl své zimní dovolené Švýcarsko, můžete se těšit na kvalitní lyžarské areály a služby na vysoké úrovni.

od 1 500 Chci do Švýcarska