Oslavte Valentýna jinak!

Máme pro vás tipy na dárek, na který se nezapomíná.


Překvapte svou drahou polovičku a vezměte ji na výlet. Máme pro tipy na dovolenou snů na Maledivách a nebo v Dominikánské republice i na relaxační víkend ve dvou ve wellness centrech v České republice, na Slovensku, Maďarsku a nebo Rakousku.

A nebo odleťte na romantický víkend do některé z evropských metropolí - doporučujeme eurovíkend v Paříži, Barceloně a nebo v Londýně.

A nebo si užijte zimní radovánky a oslavte Valentýna na horách - vyberete si z široké nabídky ubytování v rakouských i italských Alpách, v ČR i na Slovensku.

Na Dovolena.cz najdete vše na jednom místě. Porovnejte si nabídku českých i německých CK a vyberte si tu pravou dovolenou pro vás.


Na dovolena.cz nakupujete za stejné ceny a se stejnými výhodami jako u cestovních kanceláří. Vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme.

Na dovolena.cz můžete dovolenou objednat online z pohodlí vašeho domova, také platbu a potvrdit smlouvu můžete elektronicky přes webové stránky. Máte-li radši osobní kontakt, můžete nás navštívit na našich pobočkách a nebo nám můžete zavolat na naši bezplatnou linku 800 600 600, na které vám naši zkušení prodejci poradí s výběrem dovolené.

Proč na dovolenou přes

Ani o korunu navíc
Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK

Parkování na letišti ZDARMA
K vybraným zájezdům získáte parkování na letišti ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu

Doprava na letiště ZDARMA
Zajistíme vám k vybraným zájezdům dopravu na letiště autobusy RegioJet ZDARMA