First minute dovolená 2022

Máte rádi léto, sluníčko, moře, vyberte si svou dovolenou včas. Mrkněte se na širokou nabídku first minute zájezdů pro rok 2022 a vyražte za teplem za nejlepší ceny. Tak kam to bude? Do Řecka, Španělska nebo třeba Turecka?

Oblíbené first minute destinace

Užijte si first minute léto 2022. Mezi nejoblíbenější destinace first minute dovolené patří Řecko, Itálie, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko a prosluněné Španělsko.

Dopřejte si first minute dovolenou u moře a zajistěte si ta nejlepší místa včas. Na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou pro vás za akční first minute ceny.Počasí na Krétě

Proč first minute dovolená

Máte v práci předem stanovený termín dovolené? Cestujete ve větším počtu? Vyrážíte na dovolenou s dětmi? First minute zájezdy jsou ideální volbou!

First minute dovolená nabízí mnohem rozsáhlejší nabídku destinací a hotelů než třeba last minute. S first minute budete mít jistotu, že najdete zájezd přesně podle svých představ a požadavků. Ať už chcete vyrazit na first minute s all inclusive, s polopenzí nebo bez stravy. Každý si přijde na své.

First minute se vyplatí

Čím dříve first minute dovolenou zakoupíte, tím více ušetříte.

  • First minute zájezdy bývají výhodnější až o 50 %.
  • Neplatíte vysoké zálohy.
  • Máte výhodnější storno podmínky, možnost změny zájezdu zdarma.
  • Až 2 děti zdarma.

Další tipy na first minute dovolenou u moře

V okolí Středozemního moře najdete spoustu dalších oblíbených dovolenkových destinací, kam míří turisté na first minute letní dovolenou. Nevadí vám vyšší teploty a rádi šnorchlujete? Vyražte na dovolenou do Spojených arabských emirátů, kde vás ohromí luxusní hotely se špičkovými službami a krásné bělostné pláže nebo poznávejte vůně orientu třeba v Maroku.

Slunit se můžete na plážích v Portugalsku, objevovat romantické zálivy na Maltě nebo spočinout na některé z pláží nádherného ostrova Kypr. Na dovolena.cz máte z čeho vybírat.

Tipy na first minute dovolenou v exotice

Chcete vaši first minute dovolenou trávit v exotice? K nejoblíbenějším cílům exotických dovolených patří Dominikánská republika nebo Kuba. Dovolenou v prostředí zelených palem, bělostných pláží a průzračného moře zažijete také na Mauriciu, Maledivách, Seychelských ostrovech nebo Zanzibaru. Vydejte se po stopách Mayů v Mexiku, zažijte Safari v Keni nebo se vydejte do Thajska. Netradiční dovolenou zažijete také na Kapverdách nebo třeba v Ománu.

Tipy na dovolenou v hotelích s aquaparkem

Preferujeme pro svoji letní first minute dovolenou hotely, kde se nebudou nudit malí ani velcí? Vybírejte z nabídky hotelů s tobogány a skluzavkami. Na dovolena.cz si určitě vyberete.Na dovolenou jedině se STUDENT AGENCY

Vyberte si z nabídky více než 350 českých a německých cestovních kanceláří na jednom místě. Jednotlivé nabídky zájezdů mezi sebou můžete jednoduše porovnávat a vybrat si tak tu nejvýhodnější dovolenou.

Odlety odkudkoli

Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. Krom odletů z českých letišť najdete v naší nabídce také nabídku zájezdů z letišť evropských. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

Komplexní zajištění

S námi je cestování hračkou. Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo třeba dopravu na letiště.

Cestování bez starostí

K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly. Spolupracujeme pouze s ověřenými cestovními kancelářemi. Máte tak vždy jistotu, že koupíte zájezd od CK, která je pojištěna proti případnému úpadku. Navíc se nemusíte bát skrytých poplatků, nabízíme zájezdy za stejné ceny jako CK.